در ایوان خیال

خدایا،تمام سنگریزه های دنیا را یکی یکی به طرف شیطان پرتاب میکنم.دوست دارم فقط تو مقیم قلب من باشی و حرفهایم را فقط به تو بگویم.

خدایا، گاهی نه پنجره ی دارم و نه جاده ای و نه رودخانه ای و نه حتی چند بوسه کوچک تا به سراغت بیایم. گاهی هوا پر از کلمه و دورو برم لبریز از نور و پرنده می شود.اما افسوس که بالی بر شانه هایم ندارم.

خدایا، آرزو می کنم که گل بنفشه ای باشم کنار یکی از جویبارهای بهشتی و یا دریا که همه نامهای تو را بلد است و می تواند درباره دستهای تو با نسیم ناشناس گفتگو کند. 

خدایا، من عاشقی خسته ام که هر روز در ایوان خیال می نشینم و گیسوان خیس باران را شانه می زنم.من از ابریشم های قرمز و کتانهای نقره ای ، شالی برایت بافته ام و بی آنکه فرشتگانت با خبر بشوند آن را به تو تقدیم میکنم.

خدایا، نمی دانم صدایم ، صدای نحیف و لاغرم از میان این همه ستاره و سیاره میگذردو به بارگاه نورانی تو میرسد یا نه.آیا مرا این  پایین میان علفهای هرز و سنجاقک های رنگارنگ و لیموزاران انبوه میبینی؟

خدایا، نمیدانم در آغوش مهربان تو جایی برای من هست؟ آیا می توانم مشق هایم را چون کودک بازیگوش به تو نشان دهم و بیمی از جریمه نداشته باشم؟آیا میتوانم از باغ های رودبار برایت زیتون بچینم و از کوهستان دماوند کاسه ای برف بیارم؟

خدایا، ای که همه باغ های دنیا با یک اشاره تو بیدار می شود و حتی سنگها را می توانی به گلی سرخ تبدیل کنی، ای که هر روز هزاران خورشید در چشمان تو به دنیا می آیند و اگر یک لحظه پلکهایت را باز نکنی، جهان برای همیشه تاریک خواهد ماند ، آیا میتوانم سرم را بالا بگیرم و ستونهای آسمانت را بشمارم و نام کوچکم را روی دیوار ملکوت بنویسم؟ 

/ 10 نظر / 16 بازدید
ارش

سلاااااااااااااااام خوبیییییییییییییییییییییییییییییی[گل]

ارمین

سلام دوست عزیز مایلم با شما تبادل لینک کنم اگی لایق می دونید منو با اسم عشق لینک کنید بعد خبر بدید با چه اسمی لینکتون کنم

دادگر

سلام دوست گلم چقدر ما غریب هستیم وخدا تنها آشنای ماست بازم بیا پیشم خوشحال می شم راستی چرا اینقدر دیر به دیر آپ می کنی

م.ص.الف

[گل]

یک دوست

سلام دوست من خیلی عالیست اما در قالب جسم آوردن خداوند به نظر شما چه جوریه اما با این همه خیلی صمیمی نوشتید و مصلما خوبی مطلق است ذات اقدس اله تشکر از اینکه دیر شد شرمنده و ازاینکه به یاد دوستت هستی تشکر با اومدن نه انتظار آپم [گل][گل][گل]

dani tanha

سلام گل نو شکفته من از نو شکفتن رو هر روز تمرین کن تا هیچ وقت پژمرده نشی وبتو دوست دارم dani tanha

نگار نیک نفس

سلام دوست عزیز خوبی؟ وبلاگم رو با موضوع آشنایی خودم و پرشین بلاگ به روز کردم. در پستم لینکی رو هم گذاشتم که امضا کنید تا پرشین بلاگ رو به وبلاگنویسان واگذار کنند . و اینکه میخواستم قرار وبلاگی رو برای نمایشگاه قرآن هماهنگ کنم اگر مایل به همراهی ما در نمایشگاه هستید آمادگی خودتون رو اعلام کنید . منتظر شما هستم با تشکر نگار نیک نفس [گل]