تولدت مبارک وبلاگ عزیزم
ساعت ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٧   کلمات کلیدی:

سپاس خدای مهربون

انگار همین دیروز بود تو سایت دانشگاه نشسته بودیم و داشتیم طبق معمول دوران دانشجویی همه دانشجوها تحقیقاتمون رو انجام می دادیم که نگار جون بهم گفت حنا بیا یه وبلاگ درست کن منم بهش گفتم من که نمی دونم چی کار باید بکنم اما نگار لطف کرد و برام طرح اولیه یه وبلاگ رو درست کرد و در آخر وقتی پیام تبریک سایت رو دیدیم بهم گفت که هر وقت مشکلی داشتم کمکم می کنه.خلاصه امروز یک ساله که من وبلاگ می نویسم.

سپاس خدای را که به من عمری داد و تونستم باز هم قلم به دست بگیرم و در دنیای مجازی بنویسم. دنیای مجازی که به من خیلی چیزها رو آموخت. این که می گم خیلی چیزها واقعاً احساس می کنم اینجوری بوده چون توی این یک سال خیلی چیزها رو  از ارتباط آدم ها با هم توی این دنیای مجازی یاد گرفتم یاد گرفتم خوبی ها بدون اینکه ببینی.

وقتی داشتم برای اولین بار وبلاگ رو به دوستای وبلاگ نویس معرفی می کردم فکر نمیکردم که یه روزی بچه های خوب پرشین بلاگ رو ببینم اما وقتی برای اولین بار تو نمایشگاه کتاب همدیگرو دیدیم ،وقتی توی نمایشگاه رسانه های دیجیتال با بچه های وبلاگ نویس هم کلام شدم فهمیدم که چقدر می توان ساده وبی آلایش بود فهمیدم که هنوز هم خیلی ها هستن که با وجود اینکه توی دنیای مجازی کار می کنن اما شخصیت واقعی دارن، دنیای مجازی به اونا شخصیت مجازی نداده.لازم میدونم از عزیزم نگار یه تشکر ویژه داشته باشم و امیدوارم که به همه آرزوهای خوب و قشنگش برسه.

خلاصه دوستای عزیز امیدوارم که از این به بعد بتونم با مطالب مفید در خدمت شما عزیزان باشم و وقتی به وبلاگم می آید و لطف می کنین و سر میزنین پشیمون نشین البته فعلاً دیگه نمی تونم بیام چون حسابی مشغول درس خوندن واسه کنکور ارشد و همین طور آزمون آیلتس هستم. برام دعا کنید.

موفق و سربلند باشید.